Pierwsze urodziny Makity

| Aktualności

Nasza czarna galga kończy dzisiaj pierwszy rok życia. Urodzona 22 grudnia we francuskim Flassans-sur-Issole Makita, zauroczyła nas od chwili, w której zobaczyliśmy jej pierwsze zdjęcie. Tak jest do dzisiaj.

Można powiedzieć, że jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, że możemy dzielić z nią życie. Niezwykle inteligentna, kochająca i wrażliwa, bardzo wiele nas nauczyła. Przez te ostatnie miesiące, dosłownie każdego dnia przynosiła nam ogrom frajdy i radości. Miała krótki okres buntu, ale na szczęście wszystko szybko wróciło do normy.

Patrzenie, jak dziko cwałuje po plaży, to widok jedyny w swoim rodzaju. Makita, to zwierzę nie z tego świata. Elegancka, przepiękna suka, c22oraz bardziej dojrzała, każdego dnia pokazuje nam, że w naszym domu już zawsze będzie mieszkało Galgo Español, mamy nadzieję, że nie jedno.

Ten rok był dla niej bardzo intensywny. Makita pokazała się na kilku ważnych wystawach i wszędzie, gdzie się zjawiała zachwycała widzów i sędziów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zacznie również sportowo biegać, czego nie możemy się już doczekać. Niezwykle młoda, a już utytułowana suka, która poważne wystawy ma dopiero przed sobą ♡